| uply a întrebat:

Cred ca am dat la optiuni la facebook sa nu-mi mai apara notificare cand este ziua de nastere a cuiva,si acum primesc pe mess de la ei cand urmeaza ziua de nastere a unora dintre prietenii mei,dar nu primesc acel mesaj cand e ziua la toti, decat cand e ziua unora dintre ei.Cum fac sa primesc din nou notificare cand e ziua unui prieten? Multumesc! Promit sa dau funda!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai te duci aici http://www.facebook.com/......?/settings si ai acolo "Upcoming birthdays"