| ionucmarele a întrebat:

Cred ca am un pixel mort la tableta Allview alldro speed.Apare ca un fel de punctulet alb mic de tot la lumina se observa dar la intuneric nu.Ce ar trebui sa schimb la ea ca sa nu se mai vada acel pixel mort. Display-ul sau ce?
Funda!

5 răspunsuri:
| DannyNick a răspuns:

Pixelu mort ar trebui sa fie negru si nu prea ai sanse sa ii mai faci ceva.

| ionucmarele explică (pentru DannyNick):

La mine la tableta este alb

| DannyNick a răspuns (pentru ionucmarele):

Oricum nu prea ai ce sa ii faci...Sau daca reusesti atunci informeaza-ma si pe mine cum.

| ClimateZone a răspuns:

Eventual sa schimbi display-ul. Dar nu cred ca renteaza happy

| Consultanta2012 a răspuns:

Uite aici ce ar trebui sa faci sa scapi de acel pixel mort:
http://www.laptopulmeu.net/2010/pixel-mort/

FUNDA?