| JojoMuc a întrebat:

Cred ca cu totii ati auzit de jocul " Speedx 3d"

Stiti cumva daca exista pentru PC?

Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

E joc pentru sistemul Android.Si ultima data cand am verificat, niciun PC nu ruleaza pe baza sistemului Android.Fiind o aplicatie pentru sistemul de operare Android, jocul asta nu merge decat pe smartphone-urile care ruleaza cu acel sistem de operare.Majoritatea BlackBerry-urilor si Samsung-urilor merg pe el, deci in telefoanele alea ai sa il si gasesti, dar nu in PC.

2 răspunsuri:
| JojoMuc explică:

Este un joc pentru android (accelerometru), uita-te pe youtube

| CRC98 a răspuns:

Poate ca o sa existe pentru PC dar mai ai de asteptat happy