| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca cu totii stiti jocul ala cu Talking Tom, pisica aia care te imita. laughing Dar cum se joaca online? Adica ce sa fac ca sa ma imite? thinking Deci vreau sa joc pe PC.

6 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Am eu jocu pentru PC.
Iti trebuie microfon.
Am idu tau in lista, dar intra pe messenger sa ti-l trimitwinking

| anonnim12345 a răspuns (pentru Iulian03):

Iulian,daca iti dau id-ul meu mi-l trimiti si mie, please?

| Iulian03 a răspuns:

Uite aici un link pentru a il juca online.
Iti trebuie microfon.
http://www.eminiclip.ro/game/2709/talking-tom-cat-2.html

| Iosif_Adelin_1997 a răspuns (pentru Kallan):

Deci (fara deci) cand vorbesc si incepe sa imite animalul face un sunet naspa rau ce are.
P.S. microfon am

| Badulescu_Nadia_1976 a răspuns:

Buna daca vrei sa joci e simplu dar mare lucru nu ai de facut! Ce iti voi spune sper sa te ajute.Intri pe animale care te imita alegi animalul care il doresti si bransezi un microfon daca ai pc daca ai laptop nu e nevoie activezi microfonul vorebesti si te imita.ai cateva optiuni depinde de animal etc, bafta!