| gabriela95 a întrebat:

Cred ca imi umbla cineva in pc:-s
daca imi reinstalez windowsul scap de elstraight face?

8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| Cretaker a răspuns:

Scan cu MalwareBytes

http://www.malwarebytes.org/

| byka23 a răspuns:

Ai acelasi ip -nu cred.doar daca schimbi furnizorul de net. dar poti incerca si cu win.

| Andrei_9613 a răspuns:

Dawinking

| Cjay a răspuns:

Hmm... daca are cineva ip-ul tau ala care nu se schimba deloc nu ai ce sa ii faci decat sa vb cu cei de la internet sa iti schimbe cu totul ip-ul
Pt ai intra in calc tau cu ip-ul personal foloseste calul tojan asa ca nu ai ce sa ii faci!

| alex_8403 a răspuns:

Buna, ceineva iti poate umbla in pc doar daca iti stie ip-ul, daca tu crezi ca cineva iti stie ip-ul ar fi bine, sa meri la furnizorul tau de net'sa schimbi ip-ul, deoarece cel care umbla poate face orice in pc -ul tau, sfatul meu, du-te cat mai respede posibil la furnizor de net". multa bafta

| gabriela95 explică:

Nu-mi umbla nimeni dar am intrebat de curiozitate:-s si de teamaI don't want to see

| Catalyna a răspuns:

Da.Si mie mi-sa intamplath.La fel... Da, scapi de eltongue