| mnopqr a întrebat:

Credeti ca Dr Dre Beats sunt cele mai bune casti de pe piata?

3 răspunsuri:
| CezaraMD a răspuns:

Nu stiu daca cele mai bune, dar printre cele mai bune sunt 100%. La fel si cele de la SkullCandy.

| razvyvipera a răspuns:

Eu am mai auzit pareri cum ca siteul www.monsterbeats.ro ar avea si produse fake dar nu stiu daca e adevarat de mai bine tiai lua de pe siteul original daca tot vrei ceva real

| StefaniaRadu a răspuns:

Nu cred ca poate fi ceva mai tare, eu de cand mi-am luat sunt mega incantat de ele, cand ies din casa sunt nedespartita de casti. Am gasit unele la un pret mai mic, sunt la promotie pe www.monsterbeats.ro