| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Cu cat pot vinde sistemul asta? CPU:Amd athlon 64 x2 2,2 ghz, GPU:gigabyte radeon r7 250 oc version 1 gb ddr5 128 bit, 4 gb ram ddr2, sursa 450w, hard 150gb, placa de baza gigabyte m55s-s3.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Placa video ce mai e de el ca e mai noua, ca fara placa video, tot ce ai avea acolo face 300 lei.

| itsoft a răspuns:

8 9 milioane

| Figgernaggot a răspuns:

M-am uitat pe fiecare componenta in parte. Mai mult De 650 de lei nu iei.

| Figgernaggot a răspuns:

Ma rog acum depinde ce vrei sa auzilaughing daca vrei sa te mint iti zic ma 10-15 bastoanelaughing dar na