| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

E bine pentru gaming low? AMD Athlon 64x2 6000 3GHz socket AM2 cu o placa video gigabyte radeon r7 250 oc version 1 gb ddr5 si 4 gb ram ddr2?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Placa video nu e cea mai rea posibila. Proceosul ala ramane prima buba. Dra oricum, pentru low- chiar mediu ineori, e ok.

| Jipa95 a răspuns:

Da e foarte buna configuratia duce aproape tot pe low exceptie Watch Dogs.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Merg jocurile pe low si pe o rezolutie scazuta, dar jocurile care vor aparea in continuare nu-ti vor mai merge