| anonim_4396 a întrebat:

Cu cat reduce winrarul dimensiunea unui fisier?

4 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Cu optiunea BEST la un fisier de 2gb la facut de 1. 4 deci mi-a redus 600 mb. dar daca dai la optiunea fastest o sa-ti reduca f putin 30-40 mb. dar evident dupa cum se numesc, la best dureaza mai mult pana face arhiva, la fastest destul de repede

| mihaibrasov a răspuns:

Depinde de compresia pe care o alegi. Daca vrei compresie foarte mare alege 7-zip.

| Ingerasull99 a răspuns:

Iti kgb rar, este mult mai bun din 4gb a facut 4 mb.

| rosto a răspuns:

Conteaza de ce fisier este vorba, pe unele le micsoreaza foarte mult. pe unele aproape deloc.