| ikram a întrebat:

Am redus dimensiunea unui fisier. gif de la 13, 4 mb la 4, 03 mb, as putea sa-l reduc si mai mult? Daca da, ce program sa folosesc? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| karakedi13 a răspuns:

Salut. Este un program Photoscape, pe care-l folosesc cel mai des. Acolo, dupa ce pui poza, si o editezi, sau chiar fara editare, cand dai SAVE/SAVE ASS, te roga sa alegi calitatea imaginii... de la 0% -> 100% ...Sa stii, ca reduce foarte mult acest program calitatea imaginii. :* Ciau!

1 răspuns:
| nyko06 a răspuns:

Incearca cu Winrar, sper sa reusesti happy.