| angy77 a întrebat:

Cu catva timp in urma mi-am facut cont pe un site.Cu adresa si parola.La sectiunea mesaje, am corespondat cu cineva(chestii intime, personale). Astazi am gasit pe acel site o melodie care mi-a placut si am postat-o de acolo pe facebook, pe peretele meu. Apoi dp putin timp, mi-am deconectat facebook-ul si am intrat in adresa surorii mele.La noutati aparea melodia postata de mine, si numele site-lui de pe care am postat.Cand am dat clik acolo, mi-a aparut exact pagina de pe acel site cu melodia, si in dreapta sectiunea mesaje.Am deschis si mi se putea citi totul.Am sters imediat postarea.Va rog sa-mi spuneti, mi-au putut citi cei de facebook mesajele? Sau am ramas conectata pentru ca am fost pe acelasi calculator?

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Ai avut deschise mai multe sesiuni, practic nu-i posibil fara parola sa accesezi un cont.