| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Tata a corespondat in 1995 cu o persoana din Germania dar a pierdut legatura. Cum pot gasi acea persoana ( adresa) ca sa ii scriu si eu? In afara de facebook ca nu are. Chiar vreau sa o gasesc. Aveti idei?

Răspuns Câştigător
| ramona57 a răspuns:

Http://cartedetelefon.start24.ro/ de ex aici ii cauti nr de tel....pai este o carte caut-o pe google si este online

2 răspunsuri:
| ramona57 a răspuns:

Buna...daca ii cunosti tot numele il poti cauta in Cartea Pagini Aurii 2012 (online) din Germania happy

| SmilePleaseXoXo explică (pentru ramona57):

Si unde e cartea pagini auri? Si ce e aia?