| DjAbstraktw a întrebat:

Cu ce editeaza nb3.
Funda.

8 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Foloseste obs cu overlay

| Kinda a răspuns:

Cel mai siguri obs cu overlay.

| DjAbstraktw explică:

Cel mai sigur habar n-aveti ce e un video editor

| Ax3LdeV a răspuns (pentru DjAbstraktw):

Nu vorbi la plural prietene

| anonim_4396 a răspuns (pentru DjAbstraktw):

Prietene daca nu avem habar despre ` video editor ` de ce mai intrebi? cand tu de fapt stiai ca noi nu stim, esti sigur ca ai o inteligenta capabila sa diferentieze situatiile limita?

| DjAbstraktw explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca e cazut sa va zic ca la copii mici NB3 e un Youtuber care editeaza foarte mult si nu stiu ce program de ediat foloseste nu creed ca are rostu sa raspundeti la intrebare daca nu stiti nu e vina mea ca voi nu stiti dar e vina voastra ca raspundeti fara a avea habar nu sti treci mai departe sa nu incurci lumea.