Elianna
Întrebare recomandată | Elianna a întrebat:

Cu ce program pot scoate reclamele astea nesuferite de pe ecran? Ca au ajuns atat de departe cu ele ca daca dai "X" sa se inchida...din contra, se deschid. Sau trebuie sa fugi dupa imagine pana reusesti sa nimeresti "X"-ul!
Am incercat cu "PRIVOXI" dar nu a mers.

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Cauta add-on-ul Adblock, pentru browserul dorit Chrome sau Firefox. Pt IE nu ai asa ceva.
Cu Adblock, o sa ai o noua viziune asupra internetului.

| Userses a răspuns (pentru Freddie23):

Exista si pentru IE, dar la versiunile mai noi de 9. Se utilizeaza asa-numitele TPL-uri, Tracking Protection Lists.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si pe internet explorer e adblock plus, dar pui in google adblock for internet explorer si apare.

Elianna
| Elianna explică:

Va multumesc la toti. Am reusit!
Eeee....alta viata!

| darrio2007 a răspuns (pentru Elianna):

Si eu am reusit.Multumesc celor care ti-au raspuns.

| katalyn27 a răspuns:

Adblock plus, extensie pentru google chrome

| Λndrei a răspuns:

Daca ai Mozilla Firefox sau Chrome ai putea utiliza AdBlock.Doar un search pe Google si gasesti acest add-on pentru oricare dintre browserele mentionate mai sus!

| ellutza a răspuns:

Mda. e sufocat internetul de reclame