| andreeam0102 a întrebat:

Cu ce programe pot face un layout pentru jocul Howrse?

am incerecat unele tutoriale de pe youtube...au iasit.dar cand salvam layout-ul imi aparea doar o bucata din el si fara scris...ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| AllyAlly2a a răspuns:

Poti pe photoshop si pe photoscape.

5 răspunsuri:
| Haney a răspuns:

Of of of.Deci in primul rand layouturile HTML NUUU se fac pe programe ci manual trebuie sa stii codul de la cineva alti platesc scump sa stie sau sa aiba unul.straight face

| Mihaela2001 a răspuns:

Poti face pe howrse info si pe photoshop. sau te poti inscrie in scoala lui paw sa inveti ce stie ea.

| andreeam0102 explică:

Stiu situl asta...dar as vrea sa fac singura casutele si tot. asta vroiam de fapt sa spun

| CristinaElenaXD a răspuns:

Http://howrseinfo.com/layout-generator
in partea de jos(incepe), acolo iti arata cate casute sa aiba, si restul este usor.