| NicVal74 a întrebat:

Cu respect stimati colegi, as dori sa va cer un sfat in legatura cu achizitionarea unor casti over the ear in jurul sumei de 450 lei, pentru un tv SAMSUNG 43Q60A ce mi-ati recomanda? Specific ca tv-ul are Bluetooth 4.2, si acum nu stiu daca se poate conecta si cu 5.0, sau numai cu 4.2! Va multumesc mult pentru ajutor!

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

"acum 3 ore | NicVal74 a întrebat:
Cu respect stimati colegi

GEEZAZ, cea mai siropoasa chestie pe care am auzit-o de foarte, FOARTE multa vreme

| shidance a răspuns:

Se conecteaza dar ar putea sa aiba anumite erori ca de exemplu sa se deconecteze, poti folosi linistit si versiunea 4.2

| NicVal74 explică (pentru shidance):

Si un sfat pentru niste casti?