| fantimbaland a întrebat:

Cu sa blochez id de messenger daca cineva mi la spart si a schimbat si parola... dati-mi un sfat ...va multumesc

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Poti sa il blochezi pentru 24 d ore, daca bagi parola de multe ori fara sa o stii, la un moment dat o sa iti apara acolo ceva si o sa iti spuna ca iti este blocat id-ul si nu mai poate intra nici persoana respectiva pe el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa recuperezi sau sa resetezi parola cu ajutorul adresei de mail alternative, sa speram ca nu a fost schimbata happy

| fantimbaland explică (pentru anonim_4396):

Mda...dar nu mai stiu nici adresa alternativa