| Malanca_Andrey_1990 a întrebat:

Cum actualizez forțat android-ul?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Mai bine stai cuminte, daca vrei sa-ti mearga dispozitivul in continuare. Daca pui alta versiune Android si se blocheaza sau nu mai porneste, iti va placea? Mai usor cu actualizarile, caci mai mult rau fac decat bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci de pe laptop updatele androidul-ui intr-un card sd. Setezi telefonul sa instaleze din sd sau din surse externe si bagi cardul sd in telefon.Cauti unde ai descarcat updatele si le instalezi. Daca nu o sa iti mai mearga telefonul dupa aceea, sa nu ma injuri.Ai vrut sa stii cum sa actualizezi android-ul fortat si ti-am raspuns.

Răspuns utilizator avertizat