| Psihoyounger a întrebat:

Cum adaug pe Facebook o locatie ca sa poata fi dat check in acolo? De exemplu, la un oras sa adaug Gara.

3 răspunsuri:
| Psihoyounger explică:

Nu, nu cum dau check in, ci cum adaug eu o pagina care nu exista, ca sa poata fi dat check in acolo.

| Aurelian_Radu_1972 a răspuns (pentru Psihoyounger):

Asta ma intereseaza si pe mine happy
Cum poate fi adaugata o pagina in zona respectiva sa poata fi gasita la check in, daca stie careva

| AnnaAnnne a răspuns:

Mergi acolo la stare unde scrie " la ce te gandesti?" Da pe loc si scrie orasul unde te afliihappy