| Mellie00 a întrebat:

Cum aflu codul IMEI de la Samsung Corby GT-S3650 daca este furat? Este pe cutie un cod, dar nu cred ca este, daca știe cineva va rog sa-mi spună!

3 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Da,scrie pe cutie, pe certificatul de garantie si incepe exact asa:IMEI urmat de 15 cifre!

Răspuns utilizator avertizat
| RaVuL a răspuns:

Ba trebuie sa il ai pe cutie sau sa te duci cat de repede poti la Orange sau ma rog de unde ai tu telefonul' si mergi cu cutia si actele telefonului si le spui ce problema ai pana cand telefonul nu iese din Tara ca apoi gata :p si eu am patit asa mi s-a furat un LG GT405 si am avut incredere in politie si ce a facut politia a supt pu l a scuze de expresie dar asta e trebuia sa ma duc si eu la Orange deci fa ce ti-am spuswinking Fundaa plz