| AdeeLinee a întrebat:

Cum aflu daca cineva mi-a dat ignore pe mess? Raspunde-ti urgent va rog.

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Daca crezi ca cineva ti-a dat ignore il cauti cu y detector sa vezi daca e online. acelei persoane nu ii va aparea la avatar nici o poza.Cand e online(vezi cu y detector)ii dai un buzz sa vezi daca raspunde, iar daca nu ti-a dat ignore.

| MihaiN1 a răspuns:

Pai o sa iti dai seama ca el nu mai intra deloc pe mess

| ღAleKrissღ a răspuns:

Pai persoana care ti-a dat ignore apare mereu offline si nu`ti raspunde la nici o intrebare.happy