| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca cineva mi-a dat ignore pe Yahoo! Messenger?laughingChiar nu imi dau seama...se poate da pe invizibil numai pentru mine si e aceeasi chestie, cum aflu daca mi-a dat ignore?straight faceFara sa ii trimit mesaj daca se poatehappy

2 răspunsuri:
| Mandy693 a răspuns:

Intrii pe ydetector.com si ii pui acolo id-ul si daca e online ins k ti-a dat ignore

| Claudyu11 a răspuns:

Salut,este imposibil, nu poti sti cand primesti ignore, mesaje poti trimite la acea persoana dar daca ti-a dat ignore nu ajung mesajele la acea persoana.