| dantiberiu a întrebat:

Cum aflu daca tv-u meu are port HDMI, si ce cabluri mi-ar mai trebui daca mi-as lua un ps3 sau o consola pentru a imi functiona in afara de cablurile date de ei.

Răspuns Câştigător
| rafy a răspuns:

Te uiti la spate sau cauti pe net specificatiile televizorului tau si vezi daca are nu cred, cred ca iti vor da toate cablurile pentru a conecta {ai zis ca imi dai fix pentru nod 32;)} asa trebuie sa ai la spate http://www.tme.eu/......i.0150.jpg sa semene cu asta

1 răspuns:
| Fredie a răspuns:

Http://www.avreview.co.uk/news/images/HDMI_port_big.jpg
Cam asa arata un port HDMI. Din ce stiu eu PS3 nu are cablu hdmi inclus in pachet, asadar va trebui sa ti l cumperi singur. Bye.