| Catalin0994 a întrebat:

am cumparat de la cineva un ps3, si problema este ca consola, manetele, si absolut toate cablurile miros extrem de urat... a mucegai parca, stie cineva cum as putea sa scap de acel miros? avand in vedere ca in afara de cabluri nu prea am cum sa spal cu apa sau sapun nici consola nici manetele

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Iertare, ați aruncat banii pe fereastră!
Acel miros, ascunde de fapt, că nu au fost depozitate corespunzător. De asemenea, mirosul neplăcut arată că au luat apă, umezeală și e posibil ca în scurt timp să aveți mari probleme cu utilizarea lor!
Mirosul, nu poate fi scos, atât timp cât a intrat în material!