| CrazYKid0 a întrebat:

Cum aflu nr de telefon daca cineva m-a sunat pe nr ascuns?

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Te duci la mama omida si va incerca sa ghiceasca persoana respectiva!

15 răspunsuri:
| Frankie a răspuns:

Aici il poti afla : http://constantaevents.ro

| birdie14 a răspuns:

Poţi bloca nr. respectiv,sau în cel mai disperat caz,te poţi duce la poliţie să ţi-l afle.Dar dacă nu poţi face chestiile de mai sus,doar ignoră apelurile, nu-i înjura, deoarece le dai satisfacţie. Ăştia care sună cu nr. ascuns vor să te facă să-i înjuri...
Baftă.

| Irina0027 a răspuns:

Uite la intrebarea asta caut si eu raspuns de ceva vreme. Am cautat pe diferite siteuri acest lucru si am gasit raspunsuri gen: """Daca cineva te suna cu nr. ascuns nu ii poti afla numarul orice ai face"", deci sfatul acesta ti-l dau si eu. Dupa parerea mea doar la politie ai putea afla acest lucru. Mult succes si bafta in continuare!

| AndreeaG2011 a răspuns:

Nu poti sa afli...adica asa cred.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da poti sa afli ia priveste oleaca la linkul asta http://www.youtube.com/watch?v=CsARDHkXajk

| CrazYKid0 explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt pe Vodafone si am abonament...(bine doar daca este nevoie, dar na nu stiu)

| CrazYKid0 explică:

Faza e ca nu nu ma deranjeaza doar ca i-am dat la o fata nr meu de tel si am vrut sa-i dau si inca la una dar nah ea nah vrut. Eu neavand telefonul la mine si fiind in vizita la tara n-am putut sa-i salvez eu. Nah dupa ce am ajuns acasa era fata aia care nu vroia nr meu de tel ca i-am recunoscut vocea. Prima oara am inchis... a doua oara n-am raspuns ca dormea tata si putea sa ma aude si l-am pus pe silentios dar acum s-a rezolvat a sunat pe alt telefon si m-am intrebat de ce n-am raspuns la telefon. Multumesc oricum pentru raspunsuriwinking

| Ancutza_9490 a răspuns:

Nu se poate afla.Eu am mers si la politie si degeaba.

| Nikutzaaaa a răspuns:

Asta as vrea si eu sa stiu...

| superGgirl a răspuns:

Ai putea sa te duci la politie...(da, stiu si mie mi-e sila)

| DanielaMan a răspuns:

Www.numarascuns.ro e cel mai vechi site de aflare numere ascunde din Romania si primul, ei sunt din 2007 si m-au ajutat de 3 ori sa aflu cine ma suna cu privat, apelati cu incredere la oamenii astea!

Alte răspunsuri
| Valer_Pasca_1972 a răspuns:

Doresc sa aflu regiunea deunde am fost sunat de pe un anume nr de telefonn