| Toma_Alex_1994 a întrebat:

Cum aflu o adresa alternativa de e-mail? Adica adresa de am bagat-o cand am facut un id pe care nu pot sa intru acum.

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Trebuia sa o tii minte, acel id altenativ era de rezerva, nu ai cum sa il recuperezi decat daca ti-l aduci aminte!

| Toma_Alex_1994 explică (pentru Eastwood):

Faza e ca stiu parola dar nu mi se logheaza pe mail
pe mesenger merge

| halogen001 a răspuns (pentru Toma_Alex_1994):

In fereastra yahoo messenger, in dreapta mai sus e un plic mic "Yahoo! Mail ". Daca se da click pe acel plic, se deschide in browser o pagina de logare in care se introduce parola si se intra pe email. Daca parola e buna, poate merge sa te loghezi asa si daca merge, poti vedea restul setarilor, id-ul alternativ si ce mai e de vazut.