| CoOoLLa a întrebat:

Cum aflu o parola de wirles a unui vecin?

Răspuns Câştigător
| Weider a răspuns:

Parola afli asa: Te ridici de pe scaun, te duci la vecinul respectiv si bati de 2-3 ori pana iti va deschide usa, daca nu a venit inca, mai incearca pana auzi un zgomot de la clanta, si zici asa "Salut, imi spui te rog parola de la modemul tau? Ca am mare nevoie de internet, sa vorbesc cu iubita mea care este plecata peste hotare." Altfel nu.

3 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

Nu este ceva anume sa afli parola la un sistem wireles. O fi poate trucuri, ilegale sau ceva de genu, insa sa afli parola de pe calculatorul tau nu se poate.

| qtheodora a răspuns:

Simplu :o Întreabă-l. :3

| Kaennox a răspuns:

CUM? cu greu, incearca sa dai un "SEARCH"pe www.google.ro :D