| dariusdariusdarius a întrebat:

Plz help mi-am uitat parola de la routeru meu wirles si nu pot sa resetez routeru deoarece cei la net au zis sa nu umblu help cum o gasesc.
am fost prost ca am dat resetarile din fabrica la telefonul meu android.mai am un tell care merge pe routeru meu.cum pot sai aflu parola
funda!

Răspuns Câştigător
| adrian1981 a răspuns:

Suna la firma unde ai internetul iei sunt obligati sati schimbe parola daca vrei sau daca te uiti pe contract este scrisa acolo