| niic a întrebat:

Cum as putea inchide un facebook, daca nu mai stiu parola nici de la cont, dar nici de la id?

4 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Recuperezi contul cu ajutorul e-mail-ului cu care te-ai inscris si intrebarile de securitate pe care le-ai postat la inscriere.

| Ionait a răspuns:

Incearca sa contactezi administratorii, insa sansele ca ei sa te ajute in situatia in care te afli sunt aproape de 0.

| Pinxiee a răspuns:

Incearca sa-ti recuperezi id-ul asa : http://www.tpu.ro/......-ami/.Dupa ce ai schimbat parola la id intri pe pagina de pornire Facebook, dai pe'Forgot password' si schimbi parola si de la Facebook si gata.

Bafta! :-*

| япончик a răspuns:

Incearca sa scrii jalba pe el, pre cum ca este un facebook fals,