| BiiBiis a întrebat:

Cum as putea instala IGO 8 pe htc wildfire? Unde ar trebui sa il pun in card ca sa il gasesc din meniul telefonului sau ce trebuie facut mai exact?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai faci un bot si merge singur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu la fel tel ca al tau si la fel nu pot baga igo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa NU! Si eu m+am chinuit o saptamana sa ii gasesc program de navigare. iGO nu vroia de nicio culoare pentru ca are rezolutie prea mica wildfire-ul, doar 240x320, iar majoritatea cer minim 480x320.

Cauta pe google: "iGOMyWay_842139242_tattoo_v3. apk", instaleaza-l folosind "astro file manager" de pe android market (downladeaza-l, instaleaza-l), copiezi. apk-ul in telefon si apoi cu astro il instalezi. Asigura-te ca ai downladat si versiunea pentru android al iGO-ului pentru telefoane cu rezolutie mai mare gen 480x320 sau 800x480 - HTC Desire. Vei avea nevoie de fisierele de la acele programe pentru a putea construi iGO-ul personalizat pentru tine.

Dupa ce ai instalat iGO-ul acela (tatoo are aceeasi rezolutie ca wildfire), creaza un fisier in root numit "iGO" (adica cum intri in telefon de pe calculator, direct pe flash, in radacina). Muta tot ce ai downladat de la programele acelea in fisierul iGO, o sa ai nevoie de continut la "content", la licence.
Pe urma, cauti pe site-urile de "specialitate" ale noastre, hartile cu extensia. flb si vocile, toate cele, si le pui in locul lor in folderul de iGO de pe telefon.

Have fun using iGO!