| Dilia2606 a întrebat:

Cum as putea sa fac pe facebook ca cei care ma au la prieteni apropiati sa nu vada toate "laicuirile" mele laughing. Spre exemplu am anumite persoane bagate la prieteni apropiati si le vad distribuirile, comenturile etc, dar nu vad si la cine da like-uri. As vrea sa ma restrictionez si eu asa puppy dog eyes

1 răspuns:
| 5Card a răspuns:

Nu se poate face asta asa este setat facebook-ul. Sau incearca sa gasesti anumite setari la facebook sau la anumita poza.Multa baftawinking! Funda?