| ingerashpierduth a întrebat:

Cum as putea sa fac un filulet cu poze si apoi sa il postez pe youtube?
Am cont dar nu stiu cum sa fac asta.
Dau fundahappy

6 răspunsuri:
| w1NNNd a răspuns:

Il faci cu Windows Movie Maker cel mai simplu de folosit asta sti si u il salvezi ii dai nume si dupa upload. save fille (archive: Save Movie File )[bafta]

| Aurelia_6050 a răspuns:

Folosind programul pe care cu siguranta il ai si tu in calculator: Windows Movie Maker. Nu e chiar asa greu de folosit, incearca si te vei descurcawinking

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Ai aflat deja ca folosesti Windows Movie Maker happy
Ca sa il uploadezi dai pe butonul Upload.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi intri in START-All programs-Windows movie maker. Dupa aia te descurci pe acolo... poti pune muzica poze(cu efecte). Succes:*

| kidu_6779 a răspuns:

Cel mai simplu program pe care il poti folosi ar fi windows movie maker. E destul de simplu de folosit. Uite aici un tutorial:
http://www.youtube.com/watch?v=JZXK68NS7gU
Dupa ce ai facut filmuletul il poti posta pe youtube.;):)
Sper ca ti-am fost de ajutor.Succes!

| georgiana_5779 a răspuns:

Foarte ujor! cu windows movie maker. vreau funda.