| DarkShina5566 a întrebat:

Cum as putea sa fiu pe invisible pe facebook? Vorbeam cu un prieten acum cateva zile si in lista el aparea offline.

Răspuns Câştigător
| Claudettee a răspuns:

Te duci la optiuni la chat si dai opreste chat-ul si tu nu vei vedea pe nimeni online, vei aparea offline dar poti vorbi.

5 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Deci acolo jos în dreapta la chat se află o rotiţă şi dai click pe ea, apoi dai click pe Opreşte Chatul.

| Dєєa a răspuns:

Optiuni Chat si apoi dai Opreste chat-ul.
Asa fac eu.

Funda?

| Athée a răspuns:

Ai acolo unde e chat-ul in dreapta un buton ( o rotita, o piulita ), apesi pe ea si dai: Deconectare de pe chat. Ai grija insa ca daca citesti mesajele primite te vei da de gol, ca lor le va aparea in chat: " vazut la ora... "

| TheBoY a răspuns:

Unde ai chat-ul dai in jos de tot si ai acolo optiuni, dai pe ele si dai ''opreste chat-ul''.

| izabella256 a răspuns:

Cand vorbesti cu cineva, in casuta deschisa pentru chat, ai sus in dreapta o steluta si alte semne si cauti acolo"apari ofline pentru x" si setezi asa.