| JustMeCata a întrebat:

Cum as putea sa imi sterg contul de pe facebook? Daca l-as terge mi-as putea face altul pe aceias adresa de mail?

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Din câte ştiu, nu se poate şterge definitiv. Doar dezactiva. Oricum, dispare toată activitatea ta şi nu-ţi mai poate vizita nimeni profilul. Te duci la ''setările contului> setări de securitate > dezactivaţi contul''. Şi nu sunt sigurp dacă mai poţi face altul pe aceeaşi adresă.

evenso
| evenso a răspuns:

Poti sa stergi contul definitiv, dar trebuie sa astepti 14 zile ( daca tin bine minte ) pana se va sterge definitiv, apoi poti faci un alt cont pe acelasi adresa de email.

Intra aici pentru stergerea contului de facebook:

https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

| Danapiandi a răspuns:

Il poti sterge dupa cum ti-a spus si 4EverAndNever dar pe aceeasi adresa numai poti face alt cont happy il poti reactiva cand doresti pe cel existenthappy eu asa stiu...dar nu sunt sigura