| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Cum as putea sa maresc memoria unui laptop...mai bine zis viteza de functionare... tinand cont ca este cumparat din italia si are toate functiile tarii de acolohappyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Sincer am avut un programel, nu l-am folosit, nu stiu daca functioneaza, dar iti transforma un memory-stick intr-o memorie RAM, deci fara a fi nevoit sa actionezi decat din exterior si asta cu minima experienta.

8 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

"toate functiile tarii de acolo"? asta ce ar trebui sa insemne...ca eu unul chiar nu inteleg...

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Supersx... carei faza la leptopul este vreun animal de companie? care este hazul ca nu mam prins... daca nai inteles mai bine taci ca n-am nevoie de raspunsurile tale stupide

| galileo a răspuns:

Ceau. Du-te la un magazin specializat sau la un reprezentant al firmei care a produs laptopul si te pot ajutawinking.

| Xulescu_6752 a răspuns:

Uite aici sfaturi profesionale pentru a-ti mari viteza la laptop. Succes!
http://ezinearticles.com/? Computer-Performance-Improvement---8-Tips-to-Make-Your-Computer-Purr-Like-a-Kitten&id=649444

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leptopul e vreun animal de companie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga un Stick Inlaptop si dai ReadBoot o sa ti-o maresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara din Romania nu de la broscari!

| amstaff a răspuns:

Stai prost cu englezawinkingse scrie laptop