| doraz a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac si eu blogul sa arate asa http://www.pentrudive.com/? App, vad ca e si un sondaj in dreapta despre cum arata, sondajul cum il pot pune?(poate vota oricine?)

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei! Intri la tablou de bord, apoi la design, adaugati un obiect gadget, apoi dai la sondaj! De acolo sper ca te descurci! Pentru altele, intri tot la design, si te joci tu pe acolo, si vezi ce iese!
Sper ca te-am ajutat! Succes si numai bine!

1 răspuns:
| ladypink1 a răspuns:

Pai daca il ai deja ai putea sa dai la design -> apoi pagina de design a sabloanelor happy Si apoi poti face scrisul, fondul etc.

Succes!big grin