| Lory_7688 a întrebat:

Cum as putea sa vad daca o persoana m-a sters din lista de messenger?

7 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Cu ajutorul invisible detector, adica daca vezi ca persoana nu mai intra pe mess de mai mult timp intri pe invisible detector si vezi daca e online, si la tine in lista e offline, atunci ti-a dat iggnore.

| Grimmjow69 a răspuns:

1. în primul rând nu o să-i poți vedea avatarul.
Aici să ai puțină răbdare, de multe ori e bine să dai un sign out și un sign in și să aștepți câteva minute până apar toate avatarele celor din lista ta de messenger.

2. și ca să te convingi că nu te afli în lista persoanei poți seta un status și să-l întrebi ce text/link vede acolo. Dacă nu te are în listă nu o să poată vedea ce ai la status.

| Lory_7688 explică (pentru Grimmjow69):

Eu avatarul il vad dar acea persoana nu imi mai raspunde cum o facea inainte.

| PVAAVU a răspuns:

Scrii ID-ul, parola si ai intrat sa vezi.

| Ionutzu_6007 a răspuns:

1. în primul rând nu o să-i poți vedea avatarul.
Aici să ai puțină răbdare, de multe ori e bine să dai un sign out și un sign in și să aștepți câteva minute până apar toate avatarele celor din lista ta de messenger. Dacă cel al prietenului în cauză nu apare deși e online, poți verifica dacă are avatar disponibil cu link-ul de aici.
2. și ca să te convingi că nu te afli în lista persoanei poți seta un status și să-l întrebi ce text/link vede acolo. Dacă nu te are în listă nu o să poată vedea ce ai la status.
Din păcate aceste metode sunt destul de abstracte iar un răspuns mai tehnic nu pot să dau. Așa că dacă nu va avea efectul dorit eu mă sustrag de orice responsabilitate.

| Lory_7688 explică:

Acea persoana o vad cand este on line dar ea nu ma vede.De ce pentru ca ma sters?