| Lory_7688 a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama daca o persoana m-a sters din lista de messenger?

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.happy

1. în primul rând nu o să-i poți vedea avatarul.
Aici să ai puțină răbdare, de multe ori e bine să dai un sign out și un sign in și să aștepți câteva minute până apar toate avatarele celor din lista ta de messenger. Dacă cel al prietenului în cauză nu apare deși e online

2. și ca să te convingi că nu te afli în lista persoanei poți seta un status și să-l întrebi ce text/link vede acolo. Dacă nu te are în listă nu o să poată vedea ce ai la status.

| michelia a răspuns:

N-ai de unde sa stii.
Poza de la avatar ii dispare ( pentru tine ) doar daca te-a pus si la " ignore ". Daca inca il vezi pe lista ta online esti sau nu pe lista, dar oricum inca va puteti scrie.