| georgiiannaa a întrebat:

Cum as putea vedea cat timp mai am pana ma deblocheaza ce-i de pe facebook?

Funda!

7 răspunsuri:
| mat31 a răspuns:

Daca ti s-a blocat contul, poti sa astepti oricat timp, caci nu se va debloca. Ei nu iti blocheaza contul, ci doar te obliga sa iti schimbi parola pentru securitate. Funda?

| georgiiannaa explică (pentru mat31):

Sunt blocata adica nu pot da cereri de pretenie, like-uri si sa adaug filme, muzica (etc.) preferate. Nu are treaba cu parola, nu-s blocata ca si cum nu as intra pot intra pe cont dar nu pot face toate cele de sus.

| georgiiannaa explică (pentru mat31):

Prietenie*

| mat31 a răspuns (pentru georgiiannaa):

In acest caz, nu stiu sad

| elly14 a răspuns:

Te referi la cererile de prietenie? adica nu mai poti trimite cerere?

| georgiiannaa explică (pentru elly14):

Sunt blocata adica nu pot da cereri de pretenie, like-uri si sa adaug filme, muzica (etc.) preferate.

| elly14 a răspuns (pentru georgiiannaa):

In cazul cererilor de prietenie poti afla cate zile este contul blocat incercand sa trimiti o cerere de prietenie cuiva si in momentul acela va aparea o casuta in care ti se explica, ca nu poti trimite cerere si spune la sfarsit cate zile mai sunt pana se ridica aceasta restrictie. In celelalte cazuri chiar nu stiu. sad