| black1white a întrebat:

Cum capturez ecranul la pc?

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Apesi pe butonul Print screen din dreapta de sus, apoi mergi in paint si apesi ctrl+v sau click dreapta si paste.

cu placerehappy

17 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salutari
Urmezi pasii si gata, dureaza 2 minute.
http://solutiipc.ro/467/cum-se-face-print-screen/
Bafta

| WR104 a răspuns:

Sunt mai multe modalatitati pentru a face asta numai ca eu nu stiu nici macar una.
Succes oricum!
Funda?

| loveanime059 a răspuns (pentru WR104):

laughing)

| WR104 a răspuns (pentru loveanime059):

Prin comentariul tau " laughing) " faci ca raspunsul meu sa para doar o gluma.
Esti obraznic(a).
O seara buna.

| loveanime059 a răspuns (pentru WR104):

Uite, imi cer scuze daca te-am necajit, si nu m-am gandit nicio secunda ca, comentariul tau este o gluma doar ca mi s-a parut patetic sa ceri funda daca tu nu ai scris nicio modalitate... daca gresesc imi cer din nou scuze...o zi frumoasa iti dorescwinking

| WR104 a răspuns (pentru loveanime059):

Multumesc, nu m-ai necajit.
Ai dreptate, a fost patetic sa cer funda dar am dependenta de funde si fac orice pentru ele.
Nu ma pricep la nimic dar vreau funde, nu stiu ce sa ma mai fac.
Poate pui tu o intrebare ca sa-mi dai funda.
Succes!

| black1white explică (pentru WR104):

Da...funda ca nu mi'ai raspuns la intrebare si bagi asa abureala chatterbox hai jet

| black1white explică (pentru loveanime059):

Corect...nu m'a ajutat cu nimic...doar m.a suparat laughing

| WR104 a răspuns (pentru black1white):

Si pana la urma ai rezolvat problema?

| black1white explică (pentru WR104):

Dawinking

| WR104 a răspuns (pentru black1white):

Felicitari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu photoscape.e bun am incercat si il am si pe pc

| Senyorul a răspuns:

Cu yahoo sau photoscapewinking

| black1white explică (pentru Senyorul):

Am intrebat CUM? nu cu ce?straight face

| SebyMTS a răspuns:

Bună,

Îţi recomand programul gratuit GadWin PrintScreen cu care poţi captura orice îţi apare pe ecran într-un mod foarte simplu. Detalii despre utilizarea acestuia şi cam ce ştie să facă ai aici: http://www.ultranetworks.ro/......nilor.html

Baftă!

| splitt a răspuns:

Deconectezi ecranul de la toate mufele, iei o cutie cu gratii, bagi ecranul in cutie si pui lacat