| indiaqueen a întrebat:

Cum dai share la o pagina pe facebook?

Răspuns Câştigător
| xBrokenArrow a răspuns:

Ai un buton numit Share[Distribuie]. Cand intrii pe pagina, langa Mesaj este o rotita, apesi pe ea si o sa apara mai multe chestii si acolo gasesti Distribuie., deci cam atat. happy Pa, pa.

4 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Intri pe pagina si ai o rotita cu zimti langa "liked" dai click pe ea si apoi selectezi "Share"

| DubPhizix a răspuns:

copiezi linkul paginii si il lipesti pe cronologia ta

| Ady125 a răspuns:

Mergi la pagina dorita si in dreapta sus vezi langa butonul ''like'' butonul ''settings''...
Bun, apoi alegi optiunea ''Share''.
Acolo, da Share Page.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| DenyDenysaa a răspuns:

Pai unde poza mai jos upik iti arata: like, comenteaza. distribuie apesi distribuie si gata ai dat share la poza