| Gabryel998 a întrebat:

Cum dau apel video de pe Samsung Galaxy Mini S5570?

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Pai sună (gratuit) la *100#,apesi pe tasta 2 ("ALEGE") si apoi pe tasta 3 (APELURI VIDEO), si apoi apesi pe tasta 1 (Activeaza) si in cateva momente vei primi mesajul de confirmare.
PS: Reţine doar cu unele telefoane poţi face apel video.Am si eu acest telefon şi aşa am făcut! Funda?happy

2 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Asta chiar nu mai stiu da iti trebuie neaparat apeluri video? Si in plus apelurile video s-ar putea sa-ti puna costuri suplimentare.

| Gabryel998 explică:

Am facut asta, dar unde dau sa sun cu apel video? Am 3G