| Vladutz01 a întrebat:

Cum dau in wondows 7 ultimate sunetul acel cand mi se incarca bateria 100%, ca il aveam inainte dar am bagat windows-ul din nou. funda

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Din soud proprieties la sound scheme si acuți acolo battery sound(ceva de genu nu mai țin minte exact). Apoi dai volum la sunetele de alerte din volum.Succes

| horia2012 a răspuns:

Fa asa:
click dreapta pe Desktop-Personalize-jos in fereastra-Sound
si alegi critical battery-Apply-OK

| Vladutz01 explică (pentru horia2012):

Aceea este pentru critical cand se descarca aia mi se aude dar 100% nu

| horia2012 a răspuns (pentru Vladutz01):

Separat, numai daca cauti un sunet. Nu etse in Windows. Poti incerca programelul asta gratis:
http://batterybarpro.com/
sau asta:
http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/Battery4Life.shtml

| shannygelu a răspuns:

Dai pe difuzor mixer si system sound dai la maxim

| shannygelu a răspuns (pentru shannygelu):

Intra in panou de control /hardwere si sunete./modificare sueete system si bifezi acolo dar vad ca iti spune numai cand e slaba bateria nu cand e incarcata