| lya18 a întrebat:

Cum dau un restart de soft la telefon? Mi se tot blocheaza tel, si nici nu prea, mai merge bine.

Răspuns Câştigător
| aLeex_6841 a răspuns:

Buna lya! Nu am auzit de restart de soft doar de reinstalare tongue poti merge la un reprezentant sau la un reparator de telefoane si sigur te va rezolva in schimbul unei sume de bani.

6 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Restart ii dai din meniu de la seting.
Ca sa ii dai soft reset trebuie sa il inchizi si apoi trebuie sa tii apasat concomitent pe tasta steluta, pe tasta apel si pe tasta 3 si tinandu-le apasate pornesti telefonul si il tii asa pana ce apare apare data si ora ...cam asta cred ca te interesa!

| shnako a răspuns:

Daca ai Nokia mergi in Settings -> Phone Settings -> Restore to factory settings (sau ceva asemanator, depinde de telefon).

| Anonim_8066 a răspuns:

Te duci la un service...te costa ceva dar dupa telefonul e ca nouwinking

| Danutz_Danii_1995 a răspuns:

Am blokat un Samsung galaxy s advance prin codu de siguranta si n-am idee ce sa-i fac imi cere cont de googlee am facut un cont dar nu miil acceptaa va rog spunetii cum facc sa-i dau o resetare cv