| 22091998 a întrebat:

Cum deblochez o tableta evolio evotab fun daca ea este blocata cu desen si nu am conexiune la internet.

1 răspuns:
| MediaMaxRO a răspuns:

Salut,

Cand ai introdus de 5 ori gresit modelul de deblocare, trebuie sa iti apara in partea de jos "forgot pattern" sau in romana ceva de genul "am uitat modelul". Acolo iti apare sa introduci adresa g-mail pe care o aveai setata pe tableta si vei primi solutia pe e-mail.
Daca nu ai acces la internet sa faci acest lucru, atunci trebuie sa ajungi in service-ul care iti ofera suport (daca mai ai garantie).