| VldVld a întrebat:

Salut, am 1 tableta evolio evotab 4 si am uitat modelul de deblocare al tabletei.Cum pot sa deblochez tableta, va rog cat mai repede. Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| Neagu_Cosmin_1990 a răspuns:

Sper ca ti-ai facut cont Google pe ea.
Daca ti-ai facut, o sa-ti ceara sa te conectezi cu acel cont!
Ai grija, va trebui sa ai conexiune la internet!
Funda?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poți încerca și cu SRS one click root for Android - are un utilitar care poate anula codul grafic sau PIN al unui device Android blocat. Fără să fie nevoie (musai) de root. Dar e nevoie ca device-ul să fi avut anterior activată USB debugging din opțiunile de dezvoltator.

| EdyFcsb a răspuns:

Reseteaza soft

| Evolio a răspuns:

Produsul necesita o resoftare. Interventia este contra cost, iar valoarea acesteia este de 50 Ron.
Este necesar sa va prezentati cu tableta la sediul nostru Televoice Grup Srl din strada Grigore Cobalcescu 39, Sector 1 Bucuresti.
In cazul in care locuiti intr-o alta localitate o puteti expedia prin orice firma de curierat, taxele de transport fiind suportate de catre dumneavoastra.
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta telefonic la 021 300 2003 sau prin email la suport@evolio.ro.

| xWhatHappend a răspuns:

Pai mai da si tu la plesneala si vezi.