| DianaFP a întrebat:

Funda la primul raspuns care ma ajuta! Am tableta Evolio Evotab HD. La un moment dat am deschis-o si nu am reusit sa o mai deblochez si nici sa o inchid la loc. Ce pot sa ii fac?... Multumesc mult happy

2 răspunsuri:
| AnonimulxD112 a răspuns:

Eu spun sa te duci la Domo sau la un magazin de electronice si sa-ti spuna ce are. Sau te poti duce si la Orange sa te ajute cu un sfat unde sa mergii saU daca nu e chiar asa grava problema te-o rezolva pe loc.

| DianaFP explică (pentru AnonimulxD112):

Pai m-am gandit si eu la asta, si daca nu merge sa o duc in garantie. Dar pana atunci... daca as avea ce sa-i fac straight face