| TL7abc a întrebat:

Cum descarc placa video ca nu mai am cd cu drivere si nici nu stiu cum se numeste!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Știe CPU-z cun=m se numește.Descarcă șî instalează aplicația și apoi descarcă driverul plăcii video de pe site-ul producătorului, că încă nu suntem așa evoluați încât șa putea teleporta via internet componente hardware(deși ar fi tare). Succes

| DjZen a răspuns:

Vrei sa spui driverul de la placa video. Pai foarte usor desfaci unitatea si vezi cum se numeste placa video, sau poti sa faci altfel scrii dxdiag in run si acolo iti spune cum se numeste placa ta video

| viorelmmv a răspuns:

Scrie pe placa tipul si seriawinking

| dIzzEE a răspuns:

Ca sa nu desfaci unitatea descarca un program numit cpu-z il instalezi si acolo iti zice ce ai : CPU, placa de baza, grafica etc