| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Cum descarc pozele din Samsung Galaxy S2?

6 răspunsuri:
| SnoopDog19 a răspuns:

Nu se poate

| sltlp a răspuns (pentru SnoopDog19):

Esti praflaughing)))))

| sltlp a răspuns (pentru SnoopDog19):

Raspunsul mai jos la intrebare, acum moralalaughing
ok, deci o sa ignor partea raspunsului de mai sus, dar doar ca idee, ca ma distreaza ca altii au bani si isi cumpara telefoane, fara sa stie nici macar cel mai basic. Exista manual daca nu stii.

Raspunsul: conectezi cablul de date la telefon si dai pe stocare, os a iti apara in pc ca un stick si de acolo copiezi. A doua varianta e sa descarci ceva program care sa iti permita sa accesezi fisierele dint el fara cablu, ci prin wifi, dar ai nevoie sa ai un router in casa care sa stie dhcp.

| SnoopDog19 a răspuns:

Esti parf

| SnoopDog19 a răspuns:

Lol

| Rabla_Ady_1988 a răspuns:

Cum sa descarc pozele din telefon Samsung galaxi s2
pe calculator