| anonim_4396 a întrebat:

Cum devirusez un Samsung S3310? Am luat niste virusi de pe net si acum nu mai pot intra pe net? Ce sa fac? Funda

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Ai luat o pla...
Pe telefonul ala nu poti baga virusi fiindca nu are un sistem de operare dedicat.
Singurii asa-zisii virusi sunt doar niste aplicatii java care atunci cand intri pe ele iti trimite sms-uri cu supra-taxa.
Alti virusi pentru telefonul ala nu exista.

| Alecsandri a răspuns (pentru ΔH):

Da si daca e ca tine, am sters presupusele aplicatii virus, dar dupa tot imi merge greu telefonul si mi se restarteaza, ce sa fac?

| ΔH a răspuns (pentru Alecsandri):

Trebuie rescris softul daca nu ai nicio solutie, dar nu o face tu ca-l vei strica.